Do ŚDM w Panamie pozostało:

Sekretariat Główny /siedziba Konferencji Episkopatu Polski/
01-015 Warszawa, Skwer Kard. Wyszyńskiego 6, tel. +48 22 530 49 31

Bp Marek Solarczyk 
Krajowy Duszpasterz Młodzieży, przewodniczący Rady KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży

Ks. Emil Parafiniuk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM


Jakub Sienkiewicz (sekretariat) -Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Karolina Błażejczyk
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
koordynator Sekcji ds. promocji


Krzysztof Procajło (administrator www) - kprocajlTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


DIECEZJE OBRZĄDKU ŁACIŃSKIEGO

BIAŁYSTOK
Centrum ŚDM www.ddm.archibial.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Kościelna 1a,  15-087 Białystok
Koordynator: ks. Rafał Arciszewski - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM    
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 604 557 740
    
                
BIELSKO - ŻYWIEC   
Centrum ŚDM www.mlodzi.duszpasterstwa.bielsko.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Żeromskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała,  +48 734 176 654
Koordynator: ks. Piotr Hoffmann - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 603 778 778
  
                    
BYDGOSZCZ 
Centrum ŚDM  www.golgota.bydgoszcz.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Bołtucia 5, 85-796 Bydgoszcz, +48 52 323 48 44
Koordynator: ks. Piotr Wachowski - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM

                    
CZĘSTOCHOWA
Centrum ŚDM www.czestochowa2016.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Al. NMP 54, 42-200 Częstochowa
ks. Rafał Grzesiak - diecezjalny Koordynator ŚDM 
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 534 742 016
ks. Michał Jaskuła - zastępca Koordynatora ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                    

DROHICZYN  
Centrum ŚDM  www.mlodziez.drohiczynska.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Kościelna 10, 17-312 Drohiczyn, +48 85 655 77 55
Koordynator: ks. Andrzej Lubowicki - dyrektor wydziału duszpasterstwa młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 507 062 069
ks. Sylwester Falkowski - zastępca dyrektora
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 603 986 454

                    
ELBLĄG
Centrum ŚDM    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Szkolna 2B, 14-330 Małdyty
Koordynator: ks. Roman Thiel - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., + 48 600 430 234

                    
EŁK
Centrum ŚDM  www.mlodziez.diecezja.elk.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Księcia Witolda 2a, 19-300 Ełk
Koordynator: ks. Łukasz Różycki - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


GDAŃSK
Centrum ŚDM  www.sdm.diecezja.gdansk.pl  www.wieczormodlitwy.pl  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Żelisławki 1, 83-032 Żelisławki
Koordynator: ks. Krzysztof Nowak - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator diecezjalny ds. ŚDM     
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 513 390 514

                               
GLIWICE
Centrum ŚDM  www.ddmgliwice.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Łużycka 1, 44-101 Gliwice
Koordynator: ks. Marcin Paś - diecezjalny duszpasterz młodzieży
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 660 385 476
ks. Artur Pytel - diecezjalny Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 509 399 583

                    
GNIEZNO 
Centrum ŚDM  www.ddmgniezno.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Łaskiego 7, 62-200 Gniezno
Koordynator: ks. Wojciech Orzechowski - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 785 210 257
Agata Sobczak - Prezes Stowarzyszenia Młodzieży "Wiosło"
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
     
               
KALISZ  
Centrum ŚDM www.dm.org.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Kordeckiego 3, 62-800 Kalisz
Koordynator:  ks. Witold Kałmucki - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM 
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;  +48 695 191 640

                    
KATOWICE
Centrum ŚDM www.mlodzidlamlodych.pl  
ul. Jordana 39, 40-001 Katowice
Koordynator: ks. Marcin Wierzbicki - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM        
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , + 48 519 318 868
       
            
KIELCE 
Centrum ŚDM  www.sdm.diecezja.kielce.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Jana Pawła II 3, 25-025 Kielce
Koordynator: ks. Łukasz Zygmunt - diecezjalny duszpasterz młodzieży    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 502 429 800

                    
KOSZALIN - KOŁOBRZEG  
Centrum ŚDM  www.meriba2016.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 25, 75-062 Koszalin, +48 501 014 614
Koordynator: ks. Andrzej Zaniewski - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                    
KRAKÓW
Centrum ŚDM ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków
Koordynator: ks. Łukasz Michalczewski - diecezjalny duszpasterz młodzieży
 
      
              
LEGNICA 
Centrum ŚDM  www.domusmariae.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 59-220 Legnica
Koordynator: ks. Przemysław Superson - diecezjalny Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 502 484 644

                  
LUBLIN
Centrum ŚDM  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Filaretów 7, 20-609 Lublin, +48 81 532 13 95
Koordynator: ks. Adam Bab - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM

                    
ŁOMŻA  
Centrum ŚDM  www.facebook.com/ddm.lomza  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Sadowa 3, 18-400 Łomża
Koordynator:  ks. Dariusz Niewiński - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 503 319 069
        
            
ŁOWICZ
Centrum ŚDM  www.sdmlowicz.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Narutowicza 30, 96-300 Żyrardów
Koordynator: ks. Adam Bednarczyk - diecezjalny Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 606 916 192
          
          
ŁÓDŹ
Centrum ŚDM  www.lodzpiotrowa.com   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Ks. Skorupki 13 m. 1, 90-458 Łódź, +48 42 664 87 69
Koordynator: ks. Paweł Bogusz - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM   
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
            
OPOLE
Centrum ŚDM  www.botafe.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
pl. Mickiewicza 1, 45-367 Opole, +48 533 313 342
Koordynator: ks. Łukasz Knieć - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
                    
                    
PELPLIN
Centrum ŚDM  
Koordynator: ks. Marcin Wawrzynkowski - diecezjalny duszpasterz młodzieży
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 785 404 000

                    
PŁOCK
Centrum ŚDM  www.ddmstudnia.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Górna 1 A, 09-402 Płock
Koordynator: ks. Rafał Grzelczyk - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 603 200 425

                    
POZNAŃ 
Centrum ŚDM  jordan-poznan.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Ostrów Tumski 2, 61-109 Poznań
Koordynator: ks. Arkadiusz Szady - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM

                    
PRZEMYŚL   
Centrum ŚDM  www.mlodziez.przemyska.pl
ul. Grodzka 11, 37-700 Przemyśl 
Koordynator: ks. Tadeusz Biały - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 608 426 226  
ks. Grzegorz Socha - zastępca koordynatora
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 888 555 336

                    
RADOM
Centrum ŚDM  www.sdm2016.radom.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Górnicza 2, 26-600 Radom
Koordynator:  ks. Marek Adamczyk - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ks. Mariusz Wilk - Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
        
            
RZESZÓW
Centrum ŚDM  www.sdmrzeszow.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Dom Diecezjalny TABOR ul. Połonińska 25, 35-083 Rzeszów  
Koordynator: ks. Krzysztof Golas - diecezjalny duszpasterz młodzieży
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 694 925 987
ks. Daniel Drozd - diecezjalny Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 501 267 435 
ks. Przemysław Jamro - moderator Ruchu Apostolstwa Młodzieży Diec. Rzeszowskiej 
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , + 48 507 361 291

               
SANDOMIERZ
Centrum ŚDM  
Koordynator:  Ks. Marian Bolesta - diecezjalny duszpasterz młodzieży
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 513 080 701
ks. Marek Bednarz - zastępca dyrektora
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ks. Tomasz Zdyb  - z-ca diecezjalnego duszpasterza dzieci i młodzieży
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ks. Łukasz Popiak - Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                    
SIEDLCE
Centrum ŚDM 
ul. Piłsudskiego 68, 08-110 Siedlce, +48 25 632 88 68
Koordynator: ks. Wojciech Hackiewicz - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM  
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 509 056 560

                                      
SOSNOWIEC   
Centrum ŚDM  www.smds.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
ul. Orla 19, 41-200 Sosnowiec
Koordynator: ks. Szymon Wojciechowski - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM      
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 604 773 805    

                    
SZCZECIN
Centrum ŚDM  www.ichtis.info   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Papieża Pawła VI 4, 71-459 Szczecin
Koordynator: ks. Marcin Szczodry – diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 609 009 902
Paulina Fryszka - Wydział Duszpasterski
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 506 413 634

ŚWIDNICA
Centrum ŚDM  www.sdmswidnica.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pl. Jana Pawła II 1, 58-100 Świdnica     
Koordynator: ks. Dominik Wargacki - diecezjalny duszpasterz młodzieży
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 661 276 829
ks. Artur Tomczak - diecezjalny Koordynator ŚDM
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
, +48 723 533 772

                              
TARNÓW
Centrum ŚDM   mlodziez.diecezja.tarnow.pl 
ul. Legionów 30, 33-100 Tarnów
Koordynator: ks. Paweł Górski - diecezjalny duszpasterz młodzież / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 603 605 972
ks. Marcin Baran - zastępca dyrektora wydziału
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.+48 733 605 654

                    
TORUŃ 
Centrum ŚDM  www.sdm2016.torun.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Szosa Bydgoska 1, 87-100 Toruń
Koordynator: ks. Daniel Adamowicz - diecezjalny Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 504 251 140
ks. Artur Szymczyk - diecezjalny duszpasterz młodzieży    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 603 740 740   

                      
WARMIA - OLSZTYN
Centrum ŚDM  www.mlodzi.archwarmia.pl    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Mickiewicza 10, 10-509 Olsztyn
Koordynator:  ks. Radosław Czerwiński - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 793 139 494


                    
WARSZAWA
Centrum ŚDM   www.sdm2016.waw.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa, +48 22 531 72 26 
Koordynator: ks. Tomasz Zaperty - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  +48 609 458 204

                    
WARSZAWA - PRAGA
Centrum ŚDM  www.florianska3.pl  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Floriańska 2a, 03-707 Warszawa 
Koordynator: ks. Michał Dziedzic - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 733 845 796

                    
WŁOCŁAWEK
Centrum ŚDM 
ul. Kościelna 1, Charłupia Mała, 98-200 Sieradz
Koordynator:  ks. Przemysław Pilarski - diecezjalny duszpasterz młodzieży/Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 504 738 661

                    
WROCŁAW
Centrum ŚDM  www.ddmwroc.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Katedralna 4, 50-328 Wrocław, +48 713 271 109 
Koordynator: ks. Zbigniew Kowal - diecezjalny duszpasterz młodzieży

ks. Mariusz Sobkowiak - diecezjalny Koordynator ŚDM

                    
ZAMOŚĆ - LUBACZÓW
Centrum ŚDM  www.sdm.zamojskolubaczowska.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość
Koordynator: ks. Jarosław Kędra - diecezjalny duszpasterz młodzieży
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 607 096 186
ks. Tomasz Szady - diecezjalny Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 603 357 099

                    
ZIELONA GÓRA - GORZÓW
Centrum ŚDM  www.ddm.org.pl    
Pl. Powstańców Wlkp. 1, 65-075 Zielona Góra
Koordynator: ks. Łukasz Malec - diecezjalny duszpasterz młodzieży / Koordynator ŚDM
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

                    

DIECEZJE OBRZĄDKU BIZANTYJSKO-UKRAIŃSKIEGO  

ARCHIEPARCHIA PRZEMYSKO-WARSZAWSKA    
 cerkiew.org
ul. Kopernika 2/68, 38-300 Gorlice
Koordynator: ks. Grzegorz Nazar - archidiecezjalny Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 601 154 578   

EPARCHIA WROCŁAWSKO-GDAŃSKA
  www.facebook.com/Młodzież Greckokatolicka
Os. 1000-lecia 1a/5, 73-110 Stargard Szczeciński      
Koordynator: ks. Rusłan Marciszak - diecezjalny Koordynator ŚDM    
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 505 541 758
        


KOORDYNATORZY ZGROMADZEŃ, RUCHÓW i WSPÓLNOT

CHEMIN NEUF
s. Dominika Pogoda
  mlodzi.chemin-neuf.pl  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
ul. Jaracza 11, 90-261 Łódź, +48 602 642 442

Gantry 5