Do ŚDM w Panamie pozostało:

STRONA WYDARZENIA: http://slaski-bal-panamski.pl/

 

cover photo fb 2

CO? wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przeniesiesz się na Światowe Dni Młodzieży w Panamie poprzez wspólną modlitwę oraz bezalkoholową zabawę. Wydarzenie jest kontynuacją już wcześniej organizowanych i cieszących się sporą popularnością Studniówek ŚDM.

KIEDY? sobota, 26.01.2019 r.

GDZIE? kościół św. Michała Archanioła w Gliwicach, następnie przejście ulicami Gliwic w radosnym korowodzie do Areny Gliwice 

PLAN:

- 18.00 KOŚCIÓŁ ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00 w kościele św. Michała Archanioła, po której odbędzie krótkie nabożeństwo do Matki Boskiej Starszej – patronki Panamy.

- 19.30 KOROWÓD PANAMSKI ULICAMI GLIWIC

O godz. 19.30 przejdziemy w radosnym i barwnym korowodzie panamskim do Areny Gliwice, Zróbmy hałas w imieniu Jezusa na ulicach Gliwic!

- 20.00 ROZPOCZĘCIE ŚLĄSKIEGO BALU PANAMSKIEGO

Śląski Bal Panamski będzie prowadzony przez znanego wodzireja – Pawła Jagodzińskiego, w trakcie którego zaskoczymy Cię nie raz.

 

Najważniejsze info: ?

➡ Aby móc wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie: www.slaski-bal-panamski.pl

➡ Koszt udziału: 50 zł (rejestracja do końca listopada), 65 zł (rejestracja w grudniu), 80 zł (rejestracja w styczniu).

➡ UWAGA: Przy poprzedniej edycji tej imprezy, miejsca rozeszły się w kilka dni, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji na wydarzenie.

➡ Śląski Bal Panamski dedykowany jest w szczególności młodzieży, która ukończyła 16 rok życia i nie ma więcej niż 35 lat. Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę na udział od rodziców (dostępna jest na stronie wydarzenia).

➡ Imprezę nakręcają Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Gliwickiej, Fundacja „Silesia Pro Europa” oraz Miasto Gliwice.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU - DOŁĄCZ

 

slaski bal panamski plakat

Gantry 5