Do ŚDM w Panamie pozostało:

 

STRONA WYDARZENIA: https://mlodzi.diecezja.pl/panama-w-krakowie/

 

slider 1024x215

 

CO? „Panama w Krakowie” to dwudniowe wydarzenie pod hasłem „24h z Panamą”

KIEDY? sobota-niedziela, 26-27 stycznia 2018 r.

GDZIE? Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie

START: sobota 26 stycznia o godz. 20.00

PLAN:

konferencje, animacje, spotkanie z zaproszonym gościem oraz Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez Zespół Uwielbienia. Te wydarzenia poprowadzą nas do wspólnego przeżycia czuwania z Papieżem Franciszkiem, które przeżyjemy dzięki transmisji telewizyjnej prosto znad upalnej Zatoki Panamskiej. Niedziela rozpocznie się nietypową pobudką – energetyzującą zumbą, po której odbędzie się wspólny posiłek oraz spotkania warsztatowe w grupach. Po południu odbędzie się wspólna Eucharystia – centralny punkt spotkania. Następnie, poprzez transmisję ponownie połączymy się z młodymi całego świata skupionymi na modlitwie w czasie Mszy Posłania. Nasze wspólne 24 godziny czuwania i uwielbienia zakończy wieczór z Wodzirejami z Krakowa.

 

Ze względów organizacyjnych na wydarzenie będą obowiązywać wcześniejsze zapisy. Formularz zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej 10 listopada. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna oraz wyznaczoną osobę, która w czasie wydarzenia będzie sprawować nad nią opiekę. Prosimy zabrać śpiwory oraz karimaty. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 50 zł, cena obejmuje pakiety Panamskie dla każdego z uczestników oraz wyżywienie – kolację, śniadanie, obiad.

W razie pytań prosimy o kontakt organizacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem „Panamy w Krakowie” jest Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Rada Młodzieży oraz Archidiecezja Krakowska.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU - DOŁĄCZ!

 

panamawkrk2 723x1024

Gantry 5