Do ŚDM w Panamie pozostało:

 

rejestracjamediow

 

Panama, 27 września 2018. Dziennikarze z całego świata mogą już akredytować się na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w Panamie od 22 do 27 stycznia 2019 r.
Po raz pierwszy w historii, moduł rejestracji otwarty dla mediów krajowych i międzynarodowych, jest częścią tego samego systemu, w którym rejestrują się pielgrzymi, wolontariusze i biskupi. Jest on dostępny na stronie https://register.wyd.va


Edilma del Carmen Lezcano, koordynator rejestracji prasy Lokalnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM, wyjaśnia, że jest to prosty proces, zaprojektowany w czterech językach: hiszpańskim, angielskim, włoskim i francuskim, posiadający praktyczny przewodnik przedstawiający krok po kroku, jak dokonać akredytacji.
Jest to jedna z innowacji tego ŚDM - moduł rejestracji mediów, który spełnia standardy wymagane przez Papieską Radę do Spraw Świeckich, Rodziny i Życia, a także ściśle przestrzega norm międzynarodowych dotyczących wykorzystywania danych i zarządzania informacją.
W rejestracji online osoby zainteresowane mogą szczegółowo określić w których wydarzeniach z udziałem Ojca Świętego będą chcieli uczestniczyć. Po wypełnieniu formularza i załadowaniu wymaganych dokumentów, rejestracja przechodzi etap weryfikacji, który kończy się wysłaniem potwierdzenia, że ​​została zatwierdzona, dziennikarz otrzymuję akredytację ŚDM Panama 2019.

Rejestracja mediów zakończy się 30 listopada 2018 r.

 

Źródło: panama2019.pa

rejestracjamediow1  rejestracjamediow2  rejestracjamediow3

Gantry 5