Do ŚDM w Panamie pozostało:

 

 

systempolskistart

 

 

Uruchomiony został polski system rejestracji ŚDM PANAMA 2019.

 

W SYSTEMIE REJESTRUJĄ SIĘ ORGANIZATORZY GRUP - NIE POJEDYNCZY PIELGRZYMI

 

Polskie grupy obowiązuje następująca procedura rejestracji na ŚDM Panama 2019:

  1. Zgłoszenie grupy do koordynatora diecezjalnego i przez koordynatora diecezjalnego do KBO ŚDM
  2. Założenie profilu w polskim systemie rejestracyjnym przez Organizatora grupy (potrzebne dane to: imiona, nazwiska, adresy e-mail i nr telefonów Organizatora i Zastępcy Organizatora grupy). O aktywacji konta grupy w systemie polskim Organizator grupy zostanie powiadomiony mailem.
  3. Na podstawie danych wprowadzonych do polskiego systemu rejestracyjnego zostanie założone konto grupy w systemie panamskim, o czym Organizatorzy grupy zostaną poinformowani mailem zawierającym dane do logowania do systemu panamskiego.
  4. Jeśli Organizator grupy w polskim systemie rejestracyjnym wybierze diecezję na Dni w Diecezjach, grupa zostanie zgłoszona do odpowiedniej diecezji, a Organizator, również drogą mailową, skontaktowany bezpośrednio z koordynatorem w wybranej diecezji.
  5. Do pełnej rejestracji grupy konieczne jest wypełnienie konta grupy i przejście całego procesu rejestracyjnego (łącznie z dokonaniem stosownych wpłat) zarówno w systemie polskim jak i panamskim.

 

https://rejestracja.sdm.org.pl 

 

WAŻNE! Pytania i wąpliwości należy kierować WYŁĄCZNIE drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

PROSIMY NIE DZWONIĆ DO SEKRETARIATU KBO ŚDM Z PYTANIAMI O REJESTRACJĘ!!!

 

Osoby pracujące w sekretariacie nie udzielają pomocy w sprawie systemu rejestracji, ponieważ zajmuje się tym Sekcja Logistyki.

Gantry 5