Do ŚDM w Panamie pozostało:

Festiwal Młodych to część programu wydarzeń, które odbędą się w ramach Światowych Dni Młodzieży w Panamie 2019 r. Jego zamierzeniem jest zjednoczenie młodych ludzi pochodzących z całego świata poprzez stworzenie im możliwości dzielenia się swoimi talentami artystycznymi, religijnymi, a także doświadczeniami życia i wiary. Znajdzie on swój wyraz w różnych formach organizowanych wydarzeń artystycznych, muzycznych, teatralnych, wystawach sztuki, spotkaniach i wielu innych.

 

Kiedy i gdzie

Festiwal Młodych rozpocznie się w poniedziałek 24 stycznia 2019 r., jeszcze przed rozpoczęciem głównych wydarzeń ŚDM, i potrwa aż do niedzieli, kończąc się po Mszy Posłania ŚDM. Wydarzenia Festiwalu odbywać się będą zarówno na głównych scenach w centrum, jak i w różnych innych punktach miasta Panamy, w godzinach popołudniowych i wieczornych.

 

Jak wziąć udział w Festiwalu

Pielgrzymi, którzy będą brać udział w ŚDM Panama 2019, i którzy chcieliby zaprezentować swoje talenty w ramach Festiwalu Młodych, powinni przesłać swoją wstępną propozycję wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca marca 2018 r.

Gantry 5